دسته ها
شما میتوانید در این قسمت دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید :
brand1
brand2
brand3

brand4

brand5

brand6

brand7

ماسیمو دوتی Massimo Dutti - VIP MAG
15454
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15454,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
  • ماسیمو دوتی Massimo Dutti
  • ماسیمو دوتی Massimo Dutti
  • ماسیمو دوتی Massimo Dutti
  • ماسیمو دوتی Massimo Dutti
  • ماسیمو دوتی Massimo Dutti

About This Project

ماسیمو دوتی یک شرکت اسپانیایی تولید کننده پوشاک مردانه است که متعلق به گروه تجاری ایندتکس اسپانیا است. این شرکت در سال ۱۹۸۵ میلادی در بارسلون تاسیس شد. در سال ۱۹۹۱ میلادی گروه تجاری اینتدکس توانست بیش از ۶۵% سهام ماسیمو دوتی را از آن خود کند. از آن زمان ماسیمو دوتی آغاز به عرضه پوشاک زنانه و عطر نیز پرداخت. دفتر مرکزی ماسیمو دوتی برخلاف ایندکس که دفتر آن در گالیسیا قرار گرفته، در بارسلون واقع شده است. ماسیمو دوتی بیش ۵۴۲ شعبه در ۴۵ کشور دنیا دارد.

محصولات این برند در گذشته بیشتر روی پوشاک آقایان تمرکز داشت ولی از ۱۹۹۲ تولید پوشاک مدرن زنانه را کلید زد. از این سال تمام پرسنل این شرکت هم قسم شدند که این برند را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک جهان تبدیل کنند که هم اکنون با داشتن بیش از ۴۰۰۰ پرسنل در سرتاسر این کره ی خاکی به این امر مهم دست یافته است. در سال ۲۰۰۳ این برند شروع به تولید پوشاک کودکان با نام Massimo Dutti Boys & Girls کرد.

از سال ۲۰۰۶ این برند در این زمینه ها محصولات خود را طراحی و تولید می کند:

Women: Women’s Wear, Accessories, Soft, Fragrances

Men: Men’s Wear, Accessories, Soft, Personal Tailoring, Fragrances

Boys & Girls

امتیازات این برند:

استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید محصولات

هم چنین شرکت Massimo Dutti همیشه سعی کرده یک ترکیب ایده آل بین زیبایی و کیفیت را ایجاد کند که این مسئله خط مشی این شرکت بوده و در همه محصولات آن قابل ملاحظه است.

طراحی منحصر به فرد این برند برای مشتریان خوش سلیقه و به روز ایده آل است.

Category
پوشاک, کیف و کفش
Tags
Massimo Dutti, بارسلون, برترین برند ها, پوشاک زنانه و عطر, شرکت اسپانیایی, گروه تجاری ایندتکس اسپانیا, ماسیمو دوتی, ماسیمو دوتی Massimo Dutti