دسته ها
شما میتوانید در این قسمت دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید :
brand1
brand2
brand3

brand4

brand5

brand6

brand7

Zara - VIP MAG
153
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-153,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

About This Project

بیوگرافی بنیانگذار برند زارا :

آمانسیوارتگا به واسطه برند زارا معروف به Fast Fashion نام اسپانیا را بعد از فرانسه و ایتالیا که بزرگترین تولید کنندگان مد و فشن هستند در سومین جایگاه مد و طراحی لباس قرار داده است.

آمانسیوارتگا موسس و بنیانگذار شرکت InditexGroup است و برند هایزارا، ماسیمودوتی و برشکا زیر مجموعه این شرکت محسوب میشوند .

او در ۲۸ مارس ۱۹۳۶ در خانواده ای بسیار معمولی در اسپانیا چشم به جهان گشود ، پدر او کارگر ساده راه آهن و مادرش خدمتکار بود . او در نوجوانی برای تامین معاش خود به عنوان پیکو خیاط برای یک شرکت طراحی مد که در آن زمان تنها برای ثروتمندان لباس می دوخت و ارسال می کرد مشغول به کار شد.

که از همان زمان به این فکر افتاد که چگونه میتواند خود یک کارخانه تولید پوشاک داشته باشد و تمام فوت و فن هایی که در مدت زمان کارش یاد گرفته در کارخانه خود با روش های هوشمندانه تری پیاده کند .

اوتوانست با خریدن پارچه های ارزان از شهر بارسلون و تولید لباس هایی ارزان قیمت و ارائه آن به فروشگاه های محلی کم کم کسب کار خود را توسعه داده و با سود حاصله از این کار اولین کارخانه تولید لباس خود به نام زارا راه اندازی نماید .

او قصد داشت با به راه انداختن برند زارا صنعت مد و طراحی لباس را به تمام مردم جامعه تعمیم دهد به طوری که استفاده از لباس های مد روز تنها منحصر به استفاده قشر خاصی از جامعه مثلا ثروتمندان نباشد.

بیوگرافی بنیانگذار برند زارا

بیوگرافی بنیانگذار برند زارا

 

معروفیت شرکت ایندیتکس بیشتر به دلیل سرعت بالای ارائه محصولات از مرحله ی طراحی تا عرضه در فروشگاه ها میباشد ،ساختارمنحصر به فرد این شرکت در زمینه ارائه محصولات باتعداد کم اما در تنوع زیاد و سرعت بالای ارائه محصولات است، به طوریکه هر دوهفته یکبار فروشگاه های زیر مجموعه این شرکت محصولات کاملا جدیدی را به مشتریان عرضه میکنند.

دفتر مرکزی زارا در لاکرونیا اسپانیا قرار دارد و در اکثر شهر های مطرح دنیا شعبه دارد .

آمانسیو چندان علاقه ای به ظاهر شدن در رسانه ها و محافل عمومی ندارد و برای حریم شخصی و خانواده ی خود به شدت احترام قائل است و تاکنون فقط با سه خبرنگار مصاحبه کرده است ، که بروز چنین رفتارهای از یک فوق ثروتمند اسپانیایی منجر به انتشار کتابی به نام زارا از “صفر تا صد” گردیده است. او در ۷۹ سالگی به یکی از ثروتمند ترین مردان جهان تبدیل شده است .

اوهم از لحاظ رفتاری و هم از لحاظ ظاهری فرد ساده و متواضع است و معمولا بسیار ساده ظاهر می شود حتی از لباس های تولید برند خود نیز استفاده نمیکند ، و در شرکتش با کارمندانش غذا میخورد .

درآمد سالانه این شرکت به خاطروجود شعبه های مختلف در سرتاسر دنیا حدود ۱۸٫۱ بیلیون یورو میباشد به طوریکه از وارن بافت ،سرمایه دار معروف هم پیشی گرفته است . او هم چنین صاحب بلند ترین آسمان خراش اسپانیا به ارزش ۵۳۶ میلیون دلار و یکی از لوکس ترین هتل های میامی نیز میباشد. اتومبیل او آئو دی و دارای یک جت شخصی نیز میباشد و هم اکنون با همسر دومش در لاکرونیای اسپانیا زندگی میکند.

Date

20 November

Category
پوشاک, کیف و کفش
Tags
Fast Fashion, InditexGroup, ZARA, آمانسیوارتگا, برند زارا, بزرگترین تولید کنندگان مد و فشن, بیوگرافی بنیانگذار برند زارا, طراحی لباس