دسته ها
شما میتوانید در این قسمت دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید :
brand1
brand2
brand3

brand4

brand5

brand6

brand7

Mango - VIP MAG
151
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-151,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
  • mango
  • mango
  • mango

About This Project

منگو برند مشهور اسپانیایی که توسط دو برادر به نام های اسحاق و نامن اندیک در کاتالونیا تاسیس شد. تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم آن را انتخاب کرده اند. 

تاریخچه برند منگو

منگو در سال ۱۹۸۴ میلادی توسط دو برادر ترکیه ای که به اسپانیا مهاجرت نموده بودند تاسیس شد. منگو هم اکنون بیش از ۸،۶۰۰ کارمند در سراسر دنیا داشته وبیشترین فروشگاه های این برند در اسپانیا واقع شده است. میزان درآمد حاصل این برند در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲ میلیارد دلار تخمین زده شده است. کمپین های تبلیغاتی برند منگو تاکنون توسط ستارگان مختلفی مانند: زین الدین زیدان و کیت ماس اجرا شده است.

برند منگو در سال ۱۹۹۵ وب سایت خود را به صورت رسمی راه اندازی نمود و سپس در سال ۲۰۰۰ اولین فروشگاه اینترنتی آن نیزافتتاح شد. همچنین این برند که در ابتدا با هدف  تولید لباس زنانه عرضه شده بود در سال ۲۰۰۸ محصولات مرتبط به آقایان را نیز وارد بازار کرد.

شعار و هدف اصلی منگو این “هر شهر، یک شعبه”  است. که تاکنون بیش از ۲،۰۰۰ فروشگاه در ۱۰۳ کشور دنیا تاسیس نموده است.

Date

20 November

Category
پوشاک, ساعت, کیف و کفش
Tags
brand mango, برند منگو, بزرگترین تولید کنندگان مد و فشن, پوشاک منگو, تاریخچه برند منگو, درباره برند منگو, مانگو, مد و فشن, نبو کالکشن منگو